ERK2GM100F16C35T
MFR.Part #
ERK2GM100F16C35T
JLCPCB Part #
C721202
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 16mm 400V 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS