ERJ1KM820G16OT
MFR.Part #
ERJ1KM820G16OT
JLCPCB Part #
C724432
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
100V 10mm 16mm 82uF ±10% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS