ERJ1KM221W25OT
MFR.Part #
ERJ1KM221W25OT
JLCPCB Part #
C2937558
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 12.5mm 12000hrs@105℃ 220uF 25mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS