ERJ1HM471G16C35T
MFR.Part #
ERJ1HM471G16C35T
JLCPCB Part #
C2916286
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16mm 470uF 50V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS