ERJ1EM471F16OT
MFR.Part #
ERJ1EM471F16OT
JLCPCB Part #
C5213783
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
10000hrs@105℃ 16mm 25V 3.5mm 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS