ERJ1EM101E11C95T
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERJ1EM101E11C95T
JLCPCB Part #
C2937543
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11mm 25V 6.3mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS