EGS2GM220W16OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EGS2GM220W16OT
JLCPCB Part #
C721117
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16mm 22uF 400V ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS