ERE1KM101G16OC
MFR.Part #
ERE1KM101G16OC
JLCPCB Part #
C106507
Package
Plugin,10x16mm
Description
100V 100uF 10mm 16mm 3000hrs@105℃ 5mm 插件,10x16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS