ELL1CM221E11C33T
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ELL1CM221E11C33T
JLCPCB Part #
C2923773
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 16V 220uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS