EGW2WM220W20L09T
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EGW2WM220W20L09T
JLCPCB Part #
C5349379
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+130℃ 12.5mm 20mm 22uF 450V 5mm ±20% Plugin,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS