EGW2GM8R2G20OC
MFR.Part #
EGW2GM8R2G20OC
JLCPCB Part #
C106391
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 20mm 400V 5mm 8.2uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS