EGW2GM5R6F16OC
MFR.Part #
EGW2GM5R6F16OC
JLCPCB Part #
C106388
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
10000hrs@105℃ 16mm 3.5mm 400V 5.6uF 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS