EGW2GM5R6F12C33T
MFR.Part #
EGW2GM5R6F12C33T
JLCPCB Part #
C721070
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+130℃ 12mm 3.5mm 400V 5.6uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS