EGW2GM330L25OT
MFR.Part #
EGW2GM330L25OT
JLCPCB Part #
C721064
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+130℃ 16mm 25mm 33uF 400V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS