EGW2GM2R2F12C35T
MFR.Part #
EGW2GM2R2F12C35T
JLCPCB Part #
C721004
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+130℃ 12mm 2.2uF 3.5mm 400V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS