EGW2GM220W20OT
MFR.Part #
EGW2GM220W20OT
JLCPCB Part #
C160179
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 12.5mm 20mm 22uF 400V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS