EGW2GM220L25C33T
MFR.Part #
EGW2GM220L25C33T
JLCPCB Part #
C721008
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+130℃ 16mm 22uF 25mm 400V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS