EGW2GM150W16OT
MFR.Part #
EGW2GM150W16OT
JLCPCB Part #
C106385
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
10000hrs@105℃ 12.5mm 15uF 16mm 400V 5mm ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS