EGW2GM150G20OT
MFR.Part #
EGW2GM150G20OT
JLCPCB Part #
C2924453
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 15uF 20mm 400V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS