EGW2EM330G20B50T
MFR.Part #
EGW2EM330G20B50T
JLCPCB Part #
C5128240
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 20mm 250V 33uF 5mm 600mA@100kHz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS