EGW2DM5R6F09CC0T
MFR.Part #
EGW2DM5R6F09CC0T
JLCPCB Part #
C720975
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-40℃~+130℃ 200V 3.5mm 5.6uF 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS