EGW2CM470G20C35T
MFR.Part #
EGW2CM470G20C35T
JLCPCB Part #
C398837
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 160V 20mm 47uF 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS