EGS2GM330W25OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EGS2GM330W25OT
JLCPCB Part #
C383030
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
12.5mm 25mm 33uF 400V 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS