EGH1AM471F12OT
MFR.Part #
EGH1AM471F12OT
JLCPCB Part #
C2924461
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
10V 12mm 228mA@100kHz 3.5mm 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS