S-T111B46MC-OHFTFU
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-T111B46MC-OHFTFU
JLCPCB Part #
C5904752
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 4.6V 6.5V 80dB@(1kHz) 90uA Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS