S-T111B44MC-OHDTFU
MFR.Part #
S-T111B44MC-OHDTFU
JLCPCB Part #
C5904749
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 4.4V 6.5V 80dB@(1kHz) 90uA Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS