S-T111B44MC-OHDTFG
MFR.Part #
S-T111B44MC-OHDTFG
JLCPCB Part #
C7354699
Description
-40℃~+85℃ 1 150mA 190mV@(100mA) 4.4V 50uA 6.5V 80dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS