S-85S1PC17-I8T1U
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-85S1PC17-I8T1U
JLCPCB Part #
C2072320
Package
SNT-8A
Description
-40℃~+85℃ 1 1.7V 1MHz 2.2V~5.5V 200mA Buck Buck Built-in Fixed Yes SNT-8A DC-DC Converters ROHS