S-85S1AB14-I6T1U
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-85S1AB14-I6T1U
JLCPCB Part #
C3192280
Package
SNT-6A
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.4V 1MHz 2.2V~5.5V 200mA Buck Buck Built-in Fixed Yes SNT-6A DC-DC Converters ROHS