S-8521D16MC-BXBT2G
MFR.Part #
S-8521D16MC-BXBT2G
JLCPCB Part #
C6671475
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 2.5V~16V 60kHz Buck Buck External No SOT-23-5 DC-DC Converters ROHS