S-8351A27MC-J2MT2G
MFR.Part #
S-8351A27MC-J2MT2G
JLCPCB Part #
C5745658
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 100kHz 2.7V 300mA 900mV~10V Boost Boost Built-in No SOT-23-5 DC-DC Converters ROHS