S-8351A28MC-J2NT2G
MFR.Part #
S-8351A28MC-J2NT2G
JLCPCB Part #
C6288675
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 100kHz 2.8V 300mA 900mV~10V Boost Boost Built-in Fixed No SOT-23-5 DC-DC Converters ROHS