S-817B22AUA-CWLT2U
MFR.Part #
S-817B22AUA-CWLT2U
JLCPCB Part #
C6289474
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 2.2V 2.5uA 20mA 670mV@(10mA) Fixed Positive SOT-89-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS