S-13R1H36-A4T2U3
MFR.Part #
S-13R1H36-A4T2U3
JLCPCB Part #
C6289137
Package
HSNT-4(1010)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 3.6V 5.5V 70dB@(1kHz) 9uA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Reverse connection protection Positive HSNT-4(1010) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS