S-13R1G34-M5T1U3
MFR.Part #
S-13R1G34-M5T1U3
JLCPCB Part #
C5903915
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 3.4V 5.5V 70dB@(1kHz) 9uA Fixed Over Current Protection、Enable、Thermal Shutdown Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS