S-13R1E13-I4T1U3
MFR.Part #
S-13R1E13-I4T1U3
JLCPCB Part #
C6289082
Package
SNT-4A
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.3V 150mA 5.5V 70dB@(1kHz) 9uA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Reverse connection protection Positive SNT-4A Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS