S-13R1A23-M5T1U3
MFR.Part #
S-13R1A23-M5T1U3
JLCPCB Part #
C5880742
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 2.3V 5.5V 5uA 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS