S-1335M35-M5T1U3
MFR.Part #
S-1335M35-M5T1U3
JLCPCB Part #
C3749784
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 103mV@(100mA) 150mA 3.5V 5.5V 54uA 80dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Soft Start、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS