S-1335J14-M5T1U3
MFR.Part #
S-1335J14-M5T1U3
JLCPCB Part #
C3745703
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.4V 150mA 36uA 5.5V 70dB@(10kHz) 70mV@(100mA) Fixed Over Current Protection、Soft Start、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS