S-1335F11-A4T2U3
MFR.Part #
S-1335F11-A4T2U3
JLCPCB Part #
C7354614
Package
HSNT-4(1010)
Description
-40℃~+85℃ 1 1.1V 150mA 36uA 5.5V 80dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection Positive HSNT-4(1010) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS