S-1333D16-M5T1U3
MFR.Part #
S-1333D16-M5T1U3
JLCPCB Part #
C5903561
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.6V 25uA 300mA 5.5V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS