S-1333B18-M5T1U3
MFR.Part #
S-1333B18-M5T1U3
JLCPCB Part #
C3748262
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.8V 300mA 38uA 430mV@(100mA) 5.5V 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS