S-1333A15-A4T1U3
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-1333A15-A4T1U3
JLCPCB Part #
C6670436
Package
HSNT-4(0808)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.5V 1uA 300mA 470mV@(100mA) 5.5V 75dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection Positive HSNT-4(0808) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS