S-1315D28-M5T1U3
MFR.Part #
S-1315D28-M5T1U3
JLCPCB Part #
C5903499
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 13uA 2.8V 200mA 5.5V Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS