S-1315D15-M5T1U3
MFR.Part #
S-1315D15-M5T1U3
JLCPCB Part #
C5880485
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.5V 13uA 200mA 5.5V 60dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS