S-1315C16-M5T1U3
MFR.Part #
S-1315C16-M5T1U3
JLCPCB Part #
C6288846
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.6V 200mA 5.5V 7uA Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS