S-1313B32-M5T1U3
MFR.Part #
S-1313B32-M5T1U3
JLCPCB Part #
C3748841
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 200mA 3.2V 320mV@(100mA) 5.5V 900nA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Thermal Shutdown Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS