S-1313A35-A4T1U3
MFR.Part #
S-1313A35-A4T1U3
JLCPCB Part #
C5903448
Package
HSNT-4(0808)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 200mA 3.5V 5.5V 900nA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive HSNT-4(0808) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS