S-1312D23-A4T1U3
MFR.Part #
S-1312D23-A4T1U3
JLCPCB Part #
C5740583
Package
HSNT-4(0808)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 2.3V 30uA 5.5V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Thermal Shutdown Positive HSNT-4(0808) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS