S-1312B12-M5T1U3
MFR.Part #
S-1312B12-M5T1U3
JLCPCB Part #
C5903391
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.2V 150mA 20uA 5.5V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS